Adres:
İzmir/Türkiye
E-posta :
info@sudeposutemizligi.net
Telefon No:
0232 255 05 85

Yorumlar

> Yorumlar
Su Deposu Temizliği

Müşteri Yorumları

Yapmış oldukları ilaçlama işleri ile ilgili güzel yorumları okudum ve aden pest control firmasını seçtim firma çalışanları ziraat teknikeri ahmet çetin kaya ve yardımcısına ilaçlama öncesi bilgilendirme ve detaylı çalışmaları için teşekkür ederim hiç böcek problemi kalmadı.
Kemal S.
Müşteri
Evimiz mutfağında oldukça fazla sarı küçük karıncalar vardı mutfak dolap içlerine kadar sarmış durumda idi marketlerden aldığım tabletler hiç yaramadığından armut üzerinden aldığım teklif ile Aden Pest firmasını seçtim gelen ziraat mühendisi bayan arkadaş karıncaların yuvalarını tespit ederek çok detaylı güzel ilaçlama yaptı.
İnci T.
Müşteri
Ceyhun bey tam anlaştığımız gün ve saatte geldi. Profesyonel bir şekilde dosya hazırlamış ve getirmiş, bize lazım olan tüm belgelerden fazlasıyla mevcut. Her işini anlatarak yaptı. Çok memnun kaldım. Artık her ay gelecek ve düzenli olarak ilaçlamamızı yapacak. Herkese tavsiye ederim. Üstelik fiyat olarak ta en iyi teklifle geldiler. Teşekkür ederim.
Kübra S.
Müşteri
Evimizin bahçe kapısından bahçeye fare girdiğini gördükten sonra hemen ilaçlama firması araması yaptım İzmir en iyi 10 ilaçlama firmasından teklif isteyip en çabuk teklifi veren firmanın yaptığı ilaçlamaları okuyup Aden ilaçlamayı seçtim 2 saat içerisinde gelip bahçedeki yuvaları bulup zehir attılar 3 gün sonra bahçede 6 adet fare bulduk. Hızlı ve kesin çözüm için teşekkür ederim.
Ali G.
Müşteri
Su Deposu Temizliği

Hemen İletişime Geç

Bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere hemen ulaşıp detaylı bilgi verecektir.
WhatsApp İletişim Hattı